Rodinné balení obličejových nano masek YourMASK s gumičkou - 100 ks

Kód: 179
Akce
6 hodnocení
Značka: N4H
2 290 Kč –21 %
Rodinné balení obličejových nano masek YourMASK s gumičkou - Žij Bezpečně
2 290 Kč –21 % 1 815 Kč 1 500 Kč bez DPH 18 Kč / 1 ks
Skladem (307 ks)

Jednorázová maska je vyrobena z prodyšné nanotextilie a je opatřena systémem snadného uchycení na obličej praktickou gumičkou.

Obličejové masky YourMASK - Žij bezpečně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obličejová maska YourMASK

Český producent nanotechnologií značky N4H nabízí unikátní řešení ochrany úst a nosu jednorázovou obličejovou maskou YourMASK poskytující více  než 99% ochranu proti proniknutí nežádoucích mikročástic - virů, bakterií, roztočů, plísní, smogu či polétavé špíny. Jedinou spolehlivou metodou, jak  se před mikročásticemi chránit, je postavit jim do cesty síť utkanou z něčeho ještě menšího. Toto donedávna nemožné řešení nabízí právě nanotechnologie,  pracující s vlákny menšími než tisícina lidského vlasu. Takto hustě utkaná síť zaručuje chráněným částem lidského těla nezbytný kontakt s okolním  prostředím, tělo tedy nadále volně „dýchá“, nežádoucí částice však k němu nepropustí.

Testováno Nelson Laboratories USA

Deklarovaná  účinnost „zázračných“ řešení, které se na našem trhu v souvislosti s epidemií  Covid19 objevila, většinou končí v první laboratoři nebo koši. Účinnost masek YourMASK byla v dubnu 2020  testována světově uznávanou institucí Nelson Laboratories, LLC, 6280 S. Redwood Rd., Salt Lake City, UT  84123, U. S. A. a jejich naměřená průměrná filtrační účinnost činí 99,80% při záchytu bakterií a 99,86%  při záchytu virů.

České hlavy, ruce, kapitál…i srdce

Výrobky značky N4H a všechny jejich komponenty byly vyvinuty v České republice,  šikovností českých inženýrů a vznikají v pracovitých rukou českých  zaměstnanců ve výrobě vstupních surovin i konečných produktů. 

Příjemné řešení

Nošení ochranných pomůcek, aktuálně v ČR povinné, se pro většinu  občanů stalo nepříjemnou povinností doma a zejména v zaměstnání.  Naše YourMASK je vyrobena z maximálně prodyšné nanotextilie, která  si zachovává vlastnosti užitného textilu a současně poskytuje ochranu  nesrovnatelnou s jakoukoli jinou bariérovou ochranou. Nabízíme dvě  řešení uchycení – nejen tradiční tkanice, ale i praktickou gumičku.  Věříme, že naše snaha o uživatelsky příjemné řešení jinak jistě nepříjemné.

Certifikace a dokumenty

 

 

YourMask na blogu Žij bezpečně:

Naše YourMASK jako varianta respirátoru.

Proč nebrat Čínu a volit české výrobce!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: