Zinzino

Kvalita na prvním místě

Společnost Zinzino poskytuje ve své kategorii nejlepší, nejmodernější a na míru vyráběné produkty, vycházející z poznatků nové vědecké disciplíny, farmakonutrice, které využívají aktivní živiny z jídla pro boj s nerovnováhou v moderním životě.

Život v rovnováze

V naší stravě konzumujeme mnohem méně Omega 3 mastných kyselin na úkor Omega 6. Lidské tělo potřebuje jak Omega 3, tak Omega 6 mastné kyseliny. Potřebuje je pro mnoho funkcí, od vytváření zdravých buněk až k udržení zdravého srdce a mozku. Náš organismus si je ale neumí vytvořit a proto tyto látky musíme přijímat ze stravy, kterou jíme. 

Příliš vysoká hladina mastných kyselin Omega 6 a nízký přísun Omega 3 (EPA a DHA) vytváří nerovnováhu v těle jejímž následkem je vznik chronického zánětu v těle.

Díky BalanceTest můžete zjistit, jestli je váš poměr kyselin Omega 6 a Omega 3 v rovnováze. Podle výsledku si pak můžete vybrat produkty Balance s polyfenoly, které vám pomohou upravit poměr Omega 6 a 3 na optimální úroveň*.

Až 95 % lidí je v nebezpečí

Poměr mezi omega 6 a Omega 3 mastnými kyselinami je přesně daný světovou zdravotnickou organizací, ministerstvem zdravotnictví, lékaři a vědci a je stanoven na hranici 3:1. 3 na omega 6 a 1 na omega 3. Tento poměr zajistí našemu tělu maximální ochranu.

BalanceTest si již udělalo přes půl milionu lidí. Jen 1 % lidí má správný poměr omega 6 a omega 3 v krvi. Poměr 15:1 má 15 % lidi, a to jsou ti, kteří o své zdraví alespoň trochu dbají a berou běžně dostupné doplňky stravy s Omega 3, ale i to je evidentně nedostačující. 84 % lidí má poměr 25:1 což ukazuje na velmi silný chronický zánět v těle a na hrozbu mnoha chronických onemocnění.

Co je ale vynikající, 95 % lidí se po 120 dnech dostalo na poměr 3:1 díky produktům z řady Balance

Zdravotní protokol

Na základě dlouhodobého výzkumu a studie společnost Zinzino vytvořila Balanční Koncept Zdravotní protokol, který využívá jednoduchých nutričních nástrojů pro 

  • vyrovnání hladiny Omega 6 a 3 v našem těle, 
  • doplnění všech potřebných živin včetně polyfenolů, betaglukanů a vitamínů 
  • a zajišťuje dostatečný přísun vlákniny pro růst zdravých bakterií v tračníku a střevech, což má velmi příznivý vliv na naše zdraví. 

Zdravotní protokol je sestaven tak aby se všechny potřebné živiny dostaly až k vašim buňkám, aby se vaše tělo dostalo do rovnováhy a správně fungovalo doslova od hlavy až k patě. 

Pravidelnou konzumací esenciálních Omega 3 s polyfenoly se prokazatelně obnoví membrány všech buněk v těle a zastaví se tak zánětlivé procesy na úrovni buněk.

Záněty ve střevech a nedostatek živin v těle musíme řešit jinak.
Proto společnost Zinzino doporučuje kombinovat BalanceOil+ s produkty Zinobiotic+, který zajišťuje vyvážený mikrobiom ve střevech a tračníku a s vitamínovým doplňkem stravy Xtend+. Tato kombinace zajišťuje dostatečný přísun Omega 3 mastných kyselin, vlákniny, vitamínů, minerálů a živin. 

 

*Tyto produkty nejsou určeny k diagnóze, léčení ani prevenci nemocí.