Naše YourMASK jako varianta respirátoru. Změřený stejný záchyt virů jako respirátor FFP2!

Česká vláda v těchto dnech jedná o možném zavedení povinných respirátorů v obchodech či ve veřejné dopravě. K takovému opatření již přistoupili v Německu či v Rakousku. Srovnatelnou variantou v bezpečnosti ochrany je i námi nabízená maska YourMASK. Tento český výrobek prošel měřením, které zaručuje stejný záchyt v nejvyšším bodě částic SARS- CoV -2. Spolu s možným povinným nošením respirátorů vláda také oznámila, že prozatím nechystá rozvolnění opatření. 

Důvodem těchto chystaných opatření je větší nakažlivost britské mutace koronaviru.  

Zmínky v médiích: 

Idnes.cz - „Vláda uvažuje o povinných respirátorech v obchodech a MHD. Blatný je pro“
Ihned.cz - Do MHD a obchodů povinně v chirurgických rouškách nebo respirátorech, zvažuje Babiš. Rozvolnění vláda nechystá“

Naše produkty YourMASK prošly laboratorním měřením, které prokázalo stejný záchyt virů jako právě respirátory FFP2 a mohou tedy být bezpečnou variantou pro toto použití. 

Zde najdete výsledky tohoto měření a informace o srovnání s produkty s označení FFP2:
YourMASK PARD TEST 2020 [PDF]

 Toto testování bylo proveden na parafínových částicích o mediánu 160 nm, které jsou srovnatelné s velikostí virových částic SARS – CoV – 2 (80 – 150 nm). 

YourMASK je vyrobena z maximálně prodyšné nanotextilie, která  si zachovává vlastnosti užitného textilu a současně poskytuje ochranu nesrovnatelnou s jakoukoli jinou bariérovou ochranou. Nabízíme dvě  řešení uchycení - nejen tradiční tkanice, ale i praktickou gumičku.  

Tento výrobek značky N4H a všechny jeho komponenty byly vyvinuty v České republice, šikovností českých inženýrů a vznikají v pracovitých rukou českých  zaměstnanců ve výrobě vstupních surovin i konečných produktů. 

Autor: Redakce webu Žijbezpečně.cz

 

AKTUÁLNĚ SKLADEM