Balíček roušek pro děti SAFETY NANO PROTECT gen. 2.0 - vel. XS

Kód: 146/5
Akce Novinka Tip
19 hodnocení
599 Kč –25 % 449 Kč 371 Kč bez DPH 90 Kč / 1 ks
Na dotaz
Varianta

Balíček roušek pro děti SAFETY NANO PROTECT gen. 2.0 - vel. XS

Základ roušky tvoří 3vrstvý laminát s nanovlákennou membránou, která efektivně chrání před viry, bakteriemi, alergeny, plísněmi a prachovými částicemi. Nanovlákenná rouška je velmi tenká a prodyšná, proto je vhodná na každodenní použití i v teplejším počasí a na sport. Je opatřena elastickým páskem přes nos a velmi příjemnou gumičkou z hedvábí a lycry, která neškrtí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranná rouška s filtrem z nanovlákna proti mikroorganizmům. Rouška SAFETY NANO PROTECT je tvořena třívrstvým laminátem s nanovlákennou vrstvou s vysokou ochrannou účinností proti alergenům, plísním, prachovým částicím, bakteriím a virům. Díky atypickému střihu rouška dobře přiléhá k obličeji a funguje jako jeden velký filtr. Její nošení je pohodlné a dobře se přes ni dýchá

Hlavní vlastnosti

Filtrační účinnost materiálu je u alergenů 99 %, u prachových částic P1 99 %, u prachových částic PM2, 5 a 10 100 %. Filtrační účinnost závisí na velikosti mikroorganizmu. Pro viry i bakterie je filtrační účinnost 99 %. 

 • účinná proti bakteriím a virům
 • s elastickým páskem přes nos
 • dobře přiléhá k obličeji
 • zajišťuje komfort při dýchání
 • nanotechnologie – účinnost až 99 %

 100% český produkt z tuzemských materiálů

Ochranná rouška SAFETY NANO PROTECT je produkt, který byl vytvořen jako rychlá odezva na novou situaci ve společnosti s cílem spolehnout se na vlastní dostupné zdroje. Byla testována ve Výzkumném ústavu bezpečnosti práce – ZL Praha, kde byly provedeny zkoušky podle ČSN EN 149+A1. Ochranná rouška je podle výsledků zkoušky odolná proti teplotním změnám a nevykazuje žádné mechanické nedostatky. Měřené hodnoty koncentrace oxidu uhličitého ve vdechované vzduchu jsou v podlimitních hodnotách. Podle výše uvedených výsledků je ochranná rouška pro spotřebitele naprosto bezpečná s vysokou filtrační účinností proti různým mikroorganizmům, alergenům, plísním a prachovým částicím s nižším tlakovým spádem.

Složení nanoroušky

Základem roušky je třívrstvý laminát složený z Ekotextilu FNAO 1583 na bázi PP, dále nanovrstvy na bázi PVDF polymeru a spunbond na bázi PP.
 

Použití nanoroušky

 • Před nasazením roušky si důkladně umyjte ruce, případně použijte dezinfekci na bázi alkoholu.
 • Rouškou zakryjte nos a ústa, gumičky přetáhněte přes uši, spodní strana musí být pod bradou. V horní části roušky v oblasti nosu je vložen elastický pásek, který je třeba mírným tlakem vytvarovat tak, aby rouška co nejlépe přilnula.
 • Po nasazení se roušky už nedotýkejte, aby se nesnížila její účinnost.
 • Pokud rouška zvlhne, použijte jinou.
 • Při snímání roušky se dotýkejte pouze gumiček či její boční části. Použitou roušku vyhoďte do uzavíratelného odpadkového koše a znovu si důkladně umyjte ruce.
 • Rouška je balena v uzavíratelném sáčku po 5 kusech. Před každým otevřením sáčku je nutná důkladná hygiena rukou. Po odebrání roušky sáček neprodleně znovu uzavřete.
 • Pro ještě větší ochranu můžete dětské nanoroušky doplnit například ochranným štítem nebo své dítě vybavit praktickými dezinfekčními ubrousky

 

Jak sterilizovat nanouroušky a prodloužit tak jejich životnost

 

Certifikace a dokumenty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: